esmaspäev, detsember 10

Päkapikk toimetab

Vaatamata sellele, et ma miskit postitada pole jõudnud, ei tähenda see seda, et ma nüüd käed rüpes istun ja niisama paremat homset ootan. Kindad said valmis ja ootavad otsust - kas kaunistada või mitte kaunistada.


Ja siis on mul pooleli üks jõuluprojekt. Nimelt hakkasin õlasalli kuduma - mõtlesin, et no mis see siis ära ei ole! Aga mitu nädalat olen juba pusinud. Eile õhtul ei mahtunud silmad enam kuidagimoodi varda peale ära ja mul närv ütles üles ning kudusin silmad maha. Varraste pealt ei saa päris täpselt suurusest aru ka. Ja kui olin ära lõpetanud, siis vaatasin, et oleks võinud ikka vähemalt 5 cm veel pingutada... 10 cm oleks veelgi toredam olnud.

Peangi nüüd plaani, et mida ette võtta. Kasutasin täiesti tavalist kahte varrast, nagu kampsuni kudumisel. Aga peaks vist muretsema miskid hirmpikad ringvardad, silmad uuesti peale noppima ja edasi kuduma. Oleks et see sall mulle endale, aga see on mõeldud kingituseks ja siis peab ikka olema korralikult tehtud. Et ei oleks kingisaaja ees piinlik... et oleks suurema teinud, aga näe silmad ei mahtunud enam ära...

1 kommentaar:

Terje ütles ...

ringvarrastega muidugi. Ja need ei peagi nii hirmus pikad olema. Ainult noppida silmuseid ei ole ümber vaja, võib lihtsalt ümber kududa :)