reede, märts 26

Veel mõned prillitoosid / Few more felted glasses cases


Seekord sellised õrnad beežid. Nende pildistamine oli vist kõige keerulisem. Pildistamise ajal tundus, et saab ülevalgustatud ja hiljem arvutis, et ikka liiga tumedad... Aga pildi peale nad sain.


Üks üleni beež ja teine beeži-sinise kombinatsioon. Teise prillitoosiga tegelikult oli lugu nii, et beež vilditükk sai lihtsalt otsa! Ja üks sinine tükk oli lihtsalt üle. Ja kuigi alguses ei tahtnud ma neid mitte kokku panna, siis lõpuks hakkas mulle see variant palju rohkemgi meeldima kui üleni ühetooniline.


Sinise-beeži prillitoosi juures ma katsetasin ka varianti, kus ma mitte ei õmble aplikatsioonikest peale, vaid nõelvildin. Tulemus ei saanud selline nagu lootnud olin, aga samas omamoodi põnev ja karvane. Ja pisut teistmoodi kui mummud, mida olen viimasel ajal siin-seal kottidel kasutanud.


***

This time something beige and gentle. Taking pics of those cases was the most difficult. During the shooting it looked like to be overexposed but afterwards editing in computer they looked still too dark. Finally I got the pics I'm happy with:)

One of them is all over beige, the other one half beige and half blue. The real reason was that I came short of beige felt and had one piece of blue left over. At first I couldn't see them together in one case but now I just love the combination!


With this case I decided to use some new techniques, not sewing the appliques on case but needle felting. The result didn't come out as I expected but I like the way it did come out. Sweet and furry. I have been using needle felted bubbles in my work before but this is something different and new for me. Needs to bee experimented some more.

3 kommentaari:

triibik ütles ...

väga-väga kihvtid!

sircu ütles ...

aitäh, triibik!

Heli ütles ...

Imevahva ja nii omanäolise toote oled oled välja mõelnud, imetlen neid!